TAEKWON-DO GTF

Бойове мистецтво та система самовдосконалення

Фізичний розвиток

Таеквон-до допомагає гармонійно розвивати такі якості як стійкість, сила, гнучкість, акуратність та швидкість, що дає спортсмену відмінну фізичну форму.

Самооборона

Людина, яка серйозно займається таеквон-до, здатна захистити себе й близьких в екстремальних ситуаціях та швидко реагувати на обставини.

Зміцнення духу

Учень в ході занять виробляє в собі завзятість і терпіння, а також системність, командний дух й відповідальність. Все це не менш важливо фізичної сили.

ЩО ТАКЕ ТАЕКВОН-ДО

Таеквон-До — науково обгрунтоване та систематизоване бойове мистецтво. Це — дисципліна, що вказує зміцнює наш через навчання тіла й розуму. Таеквон-До — популярний у всьому світі вид спорту, який займаються десятки мільйонів людей.
Назва "Таеквон-До" складається з трьох частин: "Тае" — техніка ударів ногами, "Квон" — техніка рук та "До" — шлях воїна.
Таеквон-До відрізняється досконалою технікою ударів ногами, блоками, пересуваннями, прийомами самооборони, а також системою фізичного та інтелектуального розвитку людини.
Джерело: Енциклопедія Таеквон-До, ген. Чой Хонг Хі

Джерело: Енциклопедія Таеквон-До, ген. Чой Хонг Хі

ГЛОБАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ ТАЕКВОН-ДО (GTF)

ІСТОРІЯ

GTF була створена у 1990 році. Організація не залежить від політики та ідеологій, хоча сповідує гуманізм та демократію.

531090_397646980289207_719781665_n.jpg
Засновником GTF є Гранд Майстер Таеквон-до Пак Джун Те. Пак — майстер чорного поясу IX дану, а також один із засновників цього бойового мистецтва.
lindapak2.png
Після смерті Гранд Майстра (11 квітня 2002 року) Федерацію очолила його дружина — пані Лінда Пак, яка, як і Гранд Майстер, присвятила своє життя справі становлення та розвитку Таеквон-до.

ЦИФРИ ТА ФАКТИ

За майже 30 років своєї роботи Global Taekwon-Do Federation, як міжнародна організація, отримала значний розвиток на усіх континентах планети.
0
Спортсменів GTF у світі
0
Спортсменів GTF в Україні
0
Рік заснування TKD GTF
0
Країн світу охоплює GTF

ЗМАГАННЯ З TAEKWON-DO GTF

Фото: HrantHarut

Фото: HrantHarut

Фото: bobruisk.ru

Фото: bobruisk.ru

Фото: gtf.in.ua

Фото: gtf.in.ua

Фото: journal.tinkoff.ru

Фото: journal.tinkoff.ru

Copyright © 1999 - 2020 GTF.

Design & Development By Global Taekwon-Do Federation of Ukraine

Search