Змагання з ГТФ містять у собі кулька дисциплін, що дозволяє реалізувати потенціал кожного спортсмена.
Спаринг або Матсогі
Вільний спаринг проводять за принципами легкого контакту. Кожен спортсмен намагається завдати якомога більше точних, чітких, швидких і динамічних ударів з легким дотиком, без жорсткості. Це виховує хорошу фізичну форму, що є обов'язковою умовою високої працездатності, стійкості до стресу і, як наслідок, щасливого життя — у комплексі це сприяє довголіттю.
Технічні комплекси або Хьони
Хьони — це вправи, які створені для виховання всіх фізичних якостей: сили, спритності, витривалості, гнучкості і швидкості. Удосконалюючи свою техніку, учень шліфує внутрішньом'язову, міжм'язову координацію. Хьони також є потужною енергетичною вправою, сприяють циркуляції внутрішньої енергії організму, вмінню усвідомлено направляти її в точку удару.
Вимірювання сили удару або Кіоп-пха
Вимірювання сили удару виховує в учня вибухову силу, міць, вміння наносити точний, жорсткий, нищівний, акцентований удар, як руками, так і ногами. У змагальній програмі чоловіки виконують п'ять різних ударів, а жінки — три. Змагання проходять на спеціально розробленому верстаті, на якому кріпляться пластикові багаторазові дошки. Також для дітей та підлітків використовують спеціальний силомір.
Спеціальна техніка або Тук-чі
Уміння орієнтуватися в просторі, не втрачати рівноваги і зберігати контроль за своїм тілом навіть в стрибку. На змаганнях чоловіки виконують п'ять ударів, жінки - три, на спеціально розробленому тренажері