• Email

Партнерство

Спільний розвиток Таеквон-До

Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю в Таеквон-до

У 2016 році між Всеукраїнським Союзом Таеквон-До, Глобальною Федерацією Таеквон-До України та Федерацією Чан Хун Таеквондо (ІТФ) було досягнуто домовленості щодо спільного розвитку цього виду бойового мистецтва.
global_taekwondo_federation.jpg
vstlogo.jpg
logo_chanhyn.jpg
10 грудня 2016 року, в місті Києві, відбулась історична подія для українського таеквон-до. Було підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю в Таеквон-до між Всеукраїнським Союзом Таеквон-До, Глобальною Федерацією Таеквон-До України (ГТФ) та Федерацією Чан Хун Таеквондо (ІТФ).

Ініціатором об'єднання зусиль у справі розвитку таеквон-до став Всеукраїнський Союз Таеквон-До. Метою підписаного Меморандуму є офіційне закріплення домовленостей про співпрацю між організаціями, які популяризують таеквон-до в Україні, зміцнення дружніх стосунків, обмін досвідом та пропаганда здорового способу життя серед дітей, молоді та дорослих. Співпраця передбачає участь спортсменів і тренерів організацій у спортивних заходах в Україні та за її межами.

На фото (зліва направо): президент ГТФ Сергій Мельник, віце-президент ГТФ Валерій Бойко, президент ВСТ Валентин Зорба, віце-президент Федерації Чан Хун Таеквондо (ІТФ) Ігор Сімейников, віце-президент ВСТ Олег Соловей

На фото (зліва направо): президент ГТФ Сергій Мельник, віце-президент ГТФ Валерій Бойко, президент ВСТ Валентин Зорба, віце-президент Федерації Чан Хун Таеквондо (ІТФ) Ігор Сімейников, віце-президент ВСТ Олег Соловей

Підписання Меморандуму

Підписання Меморандуму
"Наша співпраця сприятиме підвищенню майстерності в таеквон-до та його популяризації серед населення — зазначив президент Глобальної Федерації Таеквон-До України Сергій Мельник. Проведення спільних змагань, семінарів та інших массових заходів сприятиме обміну досвідом в таеквон-до та спортивній конкуренції між таеквондистами", — заявив Сергій Мельник.

"Підписання меморандуму про співпрацю є першим реальним кроком у нашій спільній справі - залучення дітей та молоді до здорового способу життя,  - зазначив президент Федерації Чан Хун Таеквондо (ІТФ) Сергій Дилигул. Сьогодні колективи наших організацій об'єднують кваліфікованих й працьовитих тренерів, розвинутих як фізично, так і духовно. Впевнений, що спільними зусиллями ми зробимо набагато більше", — додав Сергій Ділігул.
"Вважаю, що сьогодні відбулась знакова подія в українському таеквон-до. Вперше три організації домовились спільно розвивати цей дивовижний вид спорту, розвивати справжнє таеквон-до, далеке від міжусобної боротьби, задоволення власних амбіцій і матеріальної користі. Коли йдеться про долю наших дітей і майбутнє України, лише об’єднання зусиль є запорукою успіху. Ми завжди готові до співпраці" - зазначив президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Валентин Зорба.

Search