• Email

Екіпірування для TKD WT

Екіпірування для World Taekwondo

Від кількості пропозицій і реклами рябить в очах. Часто батьки купують спортсменам екіпірування, а потім з'ясовується, що це даремно витрачені гроші, оскільки воно або не підходить для обраного виду спорту (версії тхеквондо), або жахливої якості і є небезпечною для спортсмена. Як же не помилитися у виборі?

Розділ кьоругі (спаринг)

Зразок форми для олімпійської версії Таеквон-До (World Taekwondo, WT) — на фото. Виробників дуже багато, покрій однаковий, однак дизайн може відрізнятися додатковими нашивками та/або лейбами. Варто звернути увагу на якість тканини. Деякі спортсмени, яким придбали дешеву форму, скаржаться на те, що вона незручна. Тому купувати краще форму найкращих виробників: Adidas, Daedo, PineTree, Mooto, Kwon.

Добок купується відповідно до зросту з запасом "на виріст". Наприклад, якщо зріст дитини 130 см, вибір форми на "140 буде правильним рішенням (штанину підкласти й відпускати відповідно до зміни росту.
Image

Екіпірування: офіційні бренди

Спонсорів і підтримуваних брендів досить багато - мало не на кожен вид екіпіровки свій. Економити не рекомендуємо, оскільки якісне екіпірування, по-перше, оснащене якісними липучками (не відійде прямо під час поєдинку), по-друге, захищає від сильних ударів.
Image

Жилет на корпус

Image

Захист паху

Image

Захист гомілок і променевих кісток

Image

Захист щелепи (капа)

Image

Захист рук

Image

Захист підйому стопи (фути)

Image

Для проведення змагань (на системі Daedo)

Сенсорні шкарпетки

Image
Кожен спортсмен купує собі сам електронні (сенсорні) шкарпетки сам - за розміром ноги. Термін служби виробу становить один рік, після чого знижуються магнітні властивості. Такі шкарпетки (часто називають фути) не можна прати і / або мочити, оскільки вода виводить з ладу вшиті магніти.

Сенсорний жилет

Image
Видається перед боєм організатором змагань. Купувати спортсмену індивідуальний жилет не потрібно.

Сенсорний шолом

Image
Видається перед боєм організатором змагань. Купувати спортсмену індивідуальний шолом не потрібно.

Розділ пхумсе (формальні комплекси)

Спортсмени, що виступають в розділі "формальні комплекси" (пхумсе), зобов'язані надягати спецформу — вона відрізняється кроєм комірця. Після досягнення рівня 1-4 пхум з'являється обов'язок носити куртку з червоно-чорним коміром, однак таеквондисти жіночої статі надягають її під червоні штани, а чоловічого — під сині.

Спортсмени з 1-6 даном носять вже чорний комір, а колір штанів — блакитний (жінки) та темно-синій (чоловіки). Після 7 дана, рівня грандмайстра, носять жовту куртку під темно-фіолетові штани.

Image
Image
Image

Search