• Email

Екіпірування для TKD GTF

Вимоги від Global Taekwon-Do Federation

Добок для Таеквон-До ГТФ

Для спортсменів GTF передбачена куртка з запахом. Добок відшивається з чистої бавовни або ж з бавовни, що містить невелику кількість синтетики. Обов'язково має бути зображено знак «GTF» на грудях зліва і шеврон «континенти» на штанях. Окрім того, має бути напис на спині, а також «континенти» на плечі зліва з написом «Grand Master Park Jung Tae».

При виборі достатньо знати зріст спортсмена. Важливою вимогою є те, що рукава куртки мають прикривати зап'ястя на 2-3 см (доходити до кисті руки), а довжина брюк має бути достатньою аби прикрити щиколотки. Правильно, якщо штани злегка "лягають" на степки або фути. Якщо підійти до цього питання спрощено, то зазвичай добре підходить розмір, з округленням зросту спортсмена до десятих. Тобто при зрості 161 краще брати 170, 175 — 180 тощо...

Image
Бренд неважливий, важлива безпека
Глобальна федерація Таеквон-До є ліберальною і демократичною організацією, що працює не для отримання прибутку. Тому організація не вимагає від спортсменів покупки екіпіровки певного бренду або моделі. Екіпірування має бути встановленого зразка і якісним, тобто, виконувати свої захисні функції. Неприпустимі тріщини, значні зовнішні пошкодження, неробочі липучки та інші недоліки. Зображення на нашому сайті (різних виробників) це перевірене і рекомендоване екіпірування, однак вибирати можна будь-який інший бренд.
Image

Шолом

Голова повинна бути добре захищена з усіх боків, включаючи верхню частину. Підходить або шолом з гуми (коштує дорого, але служить "вічно"), або з амортизуючої піни EVA (коштує недорого, але служить рік-півтора). Для спортсменів-новачків продаються окремо прозорі маски, які легко закріплюють до шолома: допомагають уникнути травм і подолати страх перед ударом.

Розміри шоломів:
XXS (50-51), XS (51-52), S (52-55), M (55-58), L (58-61), XL (61-64).
Image

Рукавиці

Використовуються рукавички з відкритою долонею. Їх перевагою є те, що вони - із закритим більшим пальцем, тобто, не потрібно бинтувати руку, оскільки кисть і так надійно зафіксована, але при цьому рука "дихає". Плюс їх легко надягати і знімати в перерві між поєдинками. При виборі важливо якість покриття, наповнювача і липучок. Розмір визначається за обсягом долоні (у сантиметрах).

Розміри рукавиць: S (17,5-19), M (19-20,5), L (20,5-22), XL (22-23,5), XXL (23,5-25).
Image

Фути (кікси)

Використовуються фути з хорошим захистом носка і п'ятки, а також якісними липучками. Фути або, інша назва, Кікс, відрізняються за розміром. Але вибрати відносно нескладно, так як він приблизно відповідає розміру взуття. Зазвичай дітям купують фути трохи на виріст, але якщо мова йде про підготовку до серйозного турніру, потрібні фути розмір в розмір.

Розміри фут: XXS (31-33), XS (33-35), S (35-37), M (37-39), L (39-41), XL (41-43), XXL (43-45).
Image

Капа

Для Таеквон-До будь-якої версії підходить тільки прозора капа або білого кольору. Капи відрізняються за розміром, тому потрібно або підбирати (у продавців великий досвід), або купувати термопластичну капу - її потрібно зварити і підігнати за розміром щелепи спортсмена.

Розміри: дитяча (до 12 років), доросла
Image

Бандаж

Це одна з найважливіших деталей екіпіровки спортсмена. Пробити якісний бандаж практично неможливо, а ось неякісний - дуже легко, на жаль, відомі випадки травматизму. Купуйте тільки дорогу модель і тільки розміру, який підходить вашому спортсмену: в даному випадку краще приміряти.

Розміри: XS (6-9 років), S (10-12 років), M, L (12+ років)
Image

Щитки

Спеціальні щитки захищають область гомілки від гематом і саден. У якісного вироби використовується дорога липучка і надійне зовнішнє покриття, а також спеціальна піна, яка бере на себе ударну навантаження. Щитки відрізняються по довжині (точніше, висоті) - для вибору розміру потрібно заміряти гомілку спортсмена сантиметром.

Розміри: XS (5-7 років), S (7-9 років), M (10-12 років), L, XL (12+ років)

Search